Elesse VM Elesse VM
Home Lift VM Home Lift VM
L3 L3
Kontakt Kontakt

Windy osobowe do domów jednorodzinnych i mieszkań

VM Home Lift: innowacyjne małe windy domowe

Witaj na naszej stronie internetowej. Naszą specjalnością są nowoczesne windy do domów jednorodzinnych przeznaczone dla osób, które chcą w wygodny i komfortowy sposób poruszać się po swoim domu. Winda w domu jednorodzinnym? Tak, to możliwe! U nas zamówisz bezszybowe windy do domu, które zamontujesz nawet na niewielkiej przestrzeni.

Dystrybuujemy, montujemy oraz serwisujemy jedyne w swoim rodzaju windy osobowe do domów jednorodzinnych. To urządzenia cenionej brytyjskiej marki Wessex Lifts, które przebojem zdobywają polski rynek. Sprawdzają się zarówno w dużych domach, jak i w sytuacjach, gdy potrzebna jest winda w mieszkaniu dwupoziomowym. Zamów i zapewnij sobie niezależność, bezpieczeństwo oraz komfort każdego dnia!

Czym wyróżniają się małe windy domowe, które oferujemy?

Windy do domów jednorodzinnych, które znajdziesz w naszej ofercie to wyjątkowo oryginalne rozwiązanie. Dzięki niemu winda w domu prywatnym funkcjonuje bez konieczności tworzenia dla niej specjalnego szybu.

Windy Wessex Lift:

 • pozwalają przetransportować Cię i oferują odpowiednio duże maksymalne obciążenie,
 • są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii – każda winda domowa gwarantuje prostą, komfortową obsługę (mechaniczną bądź automatyczną) i doskonale wtapia się w przestrzeń domu,
 • zachwycają estetyką – nasza winda w mieszkaniu oraz w domu będzie się prezentowała stylowo, nie zaburzając układu pomieszczeń,
 • pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca – winda domowa jednoosobowa Wessex Lifts zajmuje niewiele przestrzeni, a jednocześnie zapewnia pełną funkcjonalność,
 • zapewniają prostotę i szybkość montażu – w większości przypadków winda do domu jest instalowana w ciągu 1 dnia roboczego.

Która winda domowa jednoosobowa będzie najlepsza dla Ciebie?

Oferujemy małe windy domowe w szerokim wyborze modeli. Znajdziesz wśród nich zarówno te, które z łatwością zamontujesz przy klatce schodowej, jak i pozwalające przemieścić się bezpośrednio pomiędzy piętrami. Modele oferowane przez Wessex Lifts różnią się:

 • wysokością, na jaką mogą unieść użytkownika,
 • rozmiarem – inny model sprawdzi się dla Ciebie, jeśli potrzebna Ci winda do mieszkania, a inny, jeżeli będzie montowana w dużym domu,
 • sposobem obsługi – drzwiczki mogą być obsługiwane ręcznie bądź za pomocą przycisku.

Jeżeli nie wiesz, która winda do domu najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby, skontaktuj się z nami. Jako eksperci w branży małych wind domowych zagwarantujemy Ci:

 • fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu,
 • sprawny i profesjonalny montaż wybranej windy – potrwa tylko 1 dzień!
 • kompleksowe wsparcie serwisowe – zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!